Ankunft in Uganda, der Perle von Afrika

You may also like...

14 Responses

 1. Ee anlat bakalım neler yapacaksın oralarda.. Hangi kütürlerle, hangi tarihlerle tanıșacaksın? Bol resimli bir facebook serisi bekliyorum senden 😉

  Ve.. Sana harika bir tatil diliyorum!

 2. “Jesus” güzeldi. Bilinçaltı ne ile dolu anlaşılıyor.

 3. cls says:

  Wow, schon viel erlebt in der kurzen Zeit; vorallem die Kinder sind witzig 😉 Die Leute scheinen dort alle sehr nett zu sein 🙂

  Kommt man als Vegetarier in Uganda weit?

  • Hallo Claas, ja die ersten Tage waren sehr ereignisreich. Bis jetzt waren alle Menschen super nett. Bin gespannt ob es so bleibt. Als Vegetarier wirst du hier überhaupt keine Probleme haben. Hättest eine relativ große Auswahl.

 4. Neler yaptıklarımı sayfada açıkladım.

 5. Ümit Akgün says:

  Cok ilginc bi gezi… bi ara birlikte cikalim bu afrika gezilerine bende meraklandim

 6. Tebrikler!
  Dünyanın her bir yerini görme hayalleri kuran benim gibi birinin dikkatini bir hayli çekiyor böyle aktiviteler. Diğer Afrika yolculuğunu da bir solukta izlemiștim.. Sanırım bu da öyle olacak. Bunda, yakından tanıdığım ve iki kültürde yetișmiș “senin” büyük katkısı var tabii.
  Resimler ilginç (bizim için) ve doğal… Merak uyandırıcılar. Özellikle algıladıklarını kaleme alış şeklini beğendim. Açıkçası, “off yaa kim okur șimdi bu yazıyı ve de almanca” diye iç geçirirken birden yazının tamamını okur buldum kendimi:)
  Șunu mutlaka eklemek istiyorum, dünyayi merak etmen, özellikle kendine ve insanlara duyduğun bu güvenle birlikte, yașadıklarını insanlarla paylașman, seni ve dünya görüşünü tüm pozitif yanlarıyla gözler önüne güzel bir şekilde seriyor. Bunun için seni tebrik ederim. Aynı tempoya devam dileğiyle.. Kendine iyi bak!

 7. Sağol hülya abla yazdıkların için ve tabiki yazımı beğendiğin için.

 8. Andreas says:

  Viel Glück bei deiner weiteren Reise!
  Ich werde Deinen Blog weiter verfolgen.
  Gruß
  Andreas

  • Danke Andreas. Mein Glück hat mich heute verlassen. Befinde mich gerade in der Pampa. Unser Bus hat einen Totalschaden. Kein Wasser und nichts zu essen. Und dazu ordentlich viel Sonne

 9. Uschi says:

  Sehr cooler Blog, Ferhat. Ich werde versuchen den Blog regelmäßig zu folgen. Weiter so!

 10. Felix says:

  Wow super blog!!!
  Wie steht es um die Unterkünfte in Uganda? Wie sind die, einfach welche zu finden, was kosten die so durchschnittlich?

  • Hallo Felix, danke für die nette Bemerkung. Unterkünfte waren recht einfach zu finden. Ich weiss zwar nicht was du genau machen willst aber ich mache einen Eco / Low cost Urlaub. Ich habe mir also überwiegend die günstigsten Unterkünfte gesucht und fast immer im Dorm geschlafen. Die Preise lagen zwischen 10000 und 30000 UGX.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner